Studio Ease kosmetický salon a žehlírna Ease Plzeň Danuše Uchytilová Galvanický přístroj GalvanicSpa v kosmetickém studiu Plzeň.

   Jmenuji se Danuše Uchytilová, působím jako profesionální kosmetická poradkyněvizážistka od roku 2004. Zúčastnila jsem se mnoha kurzů, seminářů a i nadále na sobě pracuji, abych Vám mohla nabídnout co nejlepší a nejkvalitnější služby. Poskytuji líčení pro profesionální fotografie, líčení na různé příležitosti jako jsou přehlídky, svatby, párty, plesy, nalíčení hostesek na akce a jiné. Také Vám nabízím kosmetické poradenství, když chcete být krásná při jakékoliv příležitosti.
V dnešní době již není kosmetika záležitostí pouze žen, i muži občas potřebují poradit jak vyzrát na špatnou pleť. Nechte si poradit v našem kosmetickém studiu. Milé dámy, mám pro Vás připravenou anketu, které když se zúčastníte dostanete se do slosování o kosmetické služby a kosmetické přípravky Mary Kay. Slosování probíhá vždy poslední den v měsíci.O výhře budete informováni na Vaše uvedené telefonní číslo.
Těším se na Vás!
 

Žehlírna Plzeň, žehlírna Plzeň

Nezoufejte, protože máme pro Vás připravené řešení! Jedinečná praktická žehlírna je tu pro Vás. Nejlevněji v Plzni. Nestíháte za námi dojít? Vůbec nevadí, máme vlastní rozvoz a svoz od pondělí do pátku. 

Spolupracuji s: Ing. Josefem Cvrčkem - fotograf

Profesionální fotograf, fotogalerie kosmetického salonu Ease

 

Máte tu možnost! Spolupracuji s profesionálním fotografem, panem ing. Josefem Cvrčkem. Pan Cvrček je velmi příjemný fotograf, práce s ním Vás bude bavit!! V naší fotogalerii si můžete prohlédnout snímky žen, které nalíčilo naše kosmetické studio. Nechte se zvěčnit i Vy!